Forgotten Password

This listing has expired.

Educatie si experienta:

  • Studii superioare (marketing / economie /comercial)
  • Experienta in vinzari.

Abilitati:

  • Experienta minim 3 ani in vanzari;
  •  Vorbire fluenta in limbile: de stat, Rusa , Engleza ;
  •  Abilitati excelente de comunicare, perseverenta si persuasiune;
  •  Abilitati de negociere;
  •  Cunoasterea corespondentei si etichetei de afaceri;
  •  Cunoasterea tehnicilor de vanzari asertive;
  •  Utilizator confident  PC – MS Office
  •  Aspect prezentabil.

Responsabilitati

  • Analiza si prospectarea potentialilor clienti;
  •  Crearea si dezvoltarea bazei de date;
  •  Efectuarea de cold-calling si respectiv vanzari asertive;
  •  Crearea de prezentari si oferte comerciale;
  •  Prezentarea serviciilor companiei catre client;
  •  Mentinerea relatiei de prietenie cu clientii;
  •  Negocierea si incheierea contractelor;
  •  Analiza si statistica vanzarilor.

Alte cerinte:

  • Integritate;
  • Deschidere la aliniere la standarde ridicate de SSM;
  • Orientare catre client;
  • Abilitati analitice, spirit proactiv in solutionarea problemelor;
  • Abilitate de a lucra independent;
  • Adaptare la un program de lucru flexibil, deplasari de serviciu;

Beneficii:

  • Activitate intr-o companie internationala cu grija fata de angajatii sai, inclusiv sub aspectul Sanatatii si Securitatii in Munca si dezvoltare profesionala
  • Pachet social si salarial atractiv